Forum Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Łodzi.

Forum społeczności szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Łodzi.

• Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

ZAREJESTRUJ SIĘ BY MIEĆ PEŁNY DOSTĘP DO FORUM... ZOBACZYSZ - Wyniki czerwcowej ankiety wśród uczniów / Termin szkolnej debaty "Co możemy zmienić w naszej szkole ?" / Informacje o warsztatach dla ojców "Bliżej, pełna łączność".

Napisz odpowiedź

Napisz nowego posta
Opcje

Kliknij w ciemne pole na obrazku, aby wysłać wiadomość.

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

2014-08-13 00:00:50

Jestem po zakupie podręczników. Jak mnie odesłano tak też spisałem ich listę z Librusa.
Po raz kolejny okazało się jednak, że z listą  są same problemy.
Po pierwsze wykaz jest niepełny, po wtóre są w nim błędy.

A przecież można było tego błędu łatwo uniknąć zamieszczając wykaz podręczników na stronie lub szkolnej tablicy.
Statut sobie, rzeczywistość sobie.

Trzeba to zmienić.

2014-06-30 19:14:41

Z informacji uzyskanych od nauczyciela wiem, że klasa syna będzie w przyszłym roku szkolnym 2014/2015 używać podręczników tych samych co do tej pory wydawnictw, tylko o poziom wyżej.  Nie wiem jednak czy rzecz ma się analogicznie w całej szkole. Listę podręczników można znaleźć w Librusie, zakładka - Podręczniki.

Jednocześnie prośba, by sprzedawać używane podręczniki w pierwszej kolejności w naszej szkole.
Informacje można zostawić w sekretariacie, u nauczyciela (tak, są w szkole) bądź na naszym forum.

Czasem zdarza się, że kogoś nie stać na zakup podręczników. Możemy wtedy pomóc kolegom z własnej szkoły oddając książki (bez względu na stan zniszczenia) za darmo.
Przecież i tak nieraz lądują w koszu.

2014-06-25 00:35:00

"Dyrektor szkoły do 15 czerwca danego roku po zasięgnięciu opinii rady pedagogicznej lub  rady  rodziców  podejmuje  uchwałę,  w  której  ustala  szkolny  zestaw  programów
nauczania  i  szkolny  zestaw  podręczników,  który  ma  obowiązywać  od  początku następnego roku szkolnego."

STATUT
Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 im. Włodzimierza Puchalskiego w Łodzi
tekst jednolity  z dnia  20.02.2014 r.

...................................................................................Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Łodzi .......... ul. Minerska 1/3.......... tel./fax: 042 634-70-92.......... e-mail:zso7@poczta.onet.pl..........................

Stopka forum