Forum Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Łodzi.

Forum społeczności szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Łodzi.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

ZAREJESTRUJ SIĘ BY MIEĆ PEŁNY DOSTĘP DO FORUM... ZOBACZYSZ - Wyniki czerwcowej ankiety wśród uczniów / Termin szkolnej debaty "Co możemy zmienić w naszej szkole ?" / Informacje o warsztatach dla ojców "Bliżej, pełna łączność".

#1 2014-06-25 00:35:00

 Adam

Administrator

Punktów :   

Lista podręczników do 15 czerwca.

"Dyrektor szkoły do 15 czerwca danego roku po zasięgnięciu opinii rady pedagogicznej lub  rady  rodziców  podejmuje  uchwałę,  w  której  ustala  szkolny  zestaw  programów
nauczania  i  szkolny  zestaw  podręczników,  który  ma  obowiązywać  od  początku następnego roku szkolnego."

STATUT
Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 im. Włodzimierza Puchalskiego w Łodzi
tekst jednolity  z dnia  20.02.2014 r.


"Dziecko nie jest głupie, głupców wśród nich nie więcej niż wśród dorosłych."

Offline

#2 2014-06-30 19:14:41

 Adam

Administrator

Punktów :   

Re: Lista podręczników do 15 czerwca.

Z informacji uzyskanych od nauczyciela wiem, że klasa syna będzie w przyszłym roku szkolnym 2014/2015 używać podręczników tych samych co do tej pory wydawnictw, tylko o poziom wyżej.  Nie wiem jednak czy rzecz ma się analogicznie w całej szkole. Listę podręczników można znaleźć w Librusie, zakładka - Podręczniki.

Jednocześnie prośba, by sprzedawać używane podręczniki w pierwszej kolejności w naszej szkole.
Informacje można zostawić w sekretariacie, u nauczyciela (tak, są w szkole) bądź na naszym forum.

Czasem zdarza się, że kogoś nie stać na zakup podręczników. Możemy wtedy pomóc kolegom z własnej szkoły oddając książki (bez względu na stan zniszczenia) za darmo.
Przecież i tak nieraz lądują w koszu.


"Dziecko nie jest głupie, głupców wśród nich nie więcej niż wśród dorosłych."

Offline

#3 2014-08-13 00:00:50

 Adam

Administrator

Punktów :   

Re: Lista podręczników do 15 czerwca.

Jestem po zakupie podręczników. Jak mnie odesłano tak też spisałem ich listę z Librusa.
Po raz kolejny okazało się jednak, że z listą  są same problemy.
Po pierwsze wykaz jest niepełny, po wtóre są w nim błędy.

A przecież można było tego błędu łatwo uniknąć zamieszczając wykaz podręczników na stronie lub szkolnej tablicy.
Statut sobie, rzeczywistość sobie.

Trzeba to zmienić.


"Dziecko nie jest głupie, głupców wśród nich nie więcej niż wśród dorosłych."

Offline

...................................................................................Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Łodzi .......... ul. Minerska 1/3.......... tel./fax: 042 634-70-92.......... e-mail:zso7@poczta.onet.pl..........................

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dcforum.pun.pl www.samuraj-ogame.pun.pl www.56ks.pun.pl www.psychoczopki.pun.pl www.euh-ez1z.pun.pl